Üyelik Sözleşmesi

ETİCARET ÜYELİK  SÖZLEŞMESİ

 

MADDE 1 – KONU VE KAPSAM
Sözleşme, reklam verenin firmasının reklamı için verilecek hizmetlerin tanımlanması ve ne şekilde işletileceği ile çalışma şekil ve koşullarını kapsamaktadır.

MADDE 2 – TARAFLARIN YÜKÜMLÜLÜKLERİ

ilanekle.org, ile İlan Veren ile tam bir işbirliği içinde çalışmayı, verdiği hizmetin kalitesini korumak ve yükseltmek için her türlü çabayı göstermeyi kabul ve taahhüt eder.

Reklam Veren, anlaşma kapsamı doğrultusunda ilanekle.org ’la her alanda işbirliği yapmayı, özellikle doğru ve eksiksiz bilgi vermeyi, tanımlanan hizmetin yürütülmesinde ilanekle.org’ı tek sorumlu olarak görmeyi, kabul ve taahhüt eder.

MADDE 3 – GİZLİLİK
ilanekle.org, Reklam Veren’den aldığı ve/veya reklam veren adına yürütülen ve karşılığı Reklam Veren’ce ödenen araştırmalardan elde ettiği bilgileri, Reklam Veren’in izni olmadan hiç kimseye vermemeyi ve paylaşmamayı taahhüt eder. Bu taahhüt sözleşmenin bitiş tarihinden sonrası için de geçerlidir.

MADDE 4 – SÖZLEŞME BEDELİ VE ÖDEMELER

Sözleşme bedeli Aylık: 40 TL. – 6 Aylık: 160 TL. – Senelik: 275 TL. TL + KDV dahil’dir
Ödeme Şekli: Havale/ Eft olarak banka hesabına peşin olarak yapılacaktır.

MADDE 5 –  SORUMLULUKLAR
a.Firma, fiyatlar ve sunulan ürün ve hizmetler üzerinde değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutar.

b.Firma, üyenin sözleşme konusu hizmetlerden, teknik arızalar dışında yararlandırılacağını kabul ve taahhüt eder.

c.Kullanıcı, sitenin kullanımında tersine mühendislik yapmayacağını ya da bunların kaynak kodunu bulmak veya elde etmek amacına yönelik herhangi bir başka işlemde bulunmayacağını aksi halde ve 3. Kişiler nezdinde doğacak zararlardan sorumlu olacağını, hakkında hukuki ve cezai işlem yapılacağını peşinen kabul eder.

d.Kullanıcı, site içindeki faaliyetlerinde, sitenin herhangi bir bölümünde veya iletişimlerinde genel ahlaka ve adaba aykırı, kanuna aykırı, 3. Kişilerin haklarını zedeleyen, yanıltıcı, saldırgan, müstehcen, pornografik, kişilik haklarını zedeleyen, telif haklarına aykırı, yasa dışı faaliyetleri teşvik eden içerikler üretmeyeceğini, paylaşmayacağını kabul eder. Aksi halde oluşacak zarardan tamamen kendisi sorumludur ve bu durumda ‘Site’ yetkilileri, bu tür hesapları askıya alabilir, sona erdirebilir, yasal süreç başlatma hakkını saklı tutar. Bu sebeple yargı mercilerinden etkinlik veya kullanıcı hesapları ile ilgili bilgi talepleri gelirse paylaşma hakkını saklı tutar.

e.Sitenin üyelerinin birbirleri veya üçüncü şahıslarla olan ilişkileri kendi sorumluluğundadır.

MADDE 6 – . Kayıt ve Güvenlik 
Kullanıcı, doğru, eksiksiz ve güncel kayıt bilgilerini vermek zorundadır. Aksi halde bu Sözleşme ihlal edilmiş sayılacak ve Kullanıcı bilgilendirilmeksizin hesap kapatılabilecektir.
Kullanıcı, site ve üçüncü taraf sitelerdeki şifre ve hesap güvenliğinden kendisi sorumludur. Aksi halde oluşacak veri kayıplarından ve güvenlik ihlallerinden veya donanım ve cihazların zarar görmesinden Firma sorumlu tutulamaz.

MADDE 7 – UYUŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ

İşbu Sözleşme’nin uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıklarda, Kocaeli Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

 

Copyright © 2017 GENÇ TEKNOLOJİ İNTERNET BİLİŞİM HİZMETLERİ